OPTYMALIZACJA TWOJEGO BIZNESU
w oparciu o normy ISO

Budowa systemu zarządzania

Certyfikat ISO

Prestiż i uznanie

Zainteresowany? Zobacz jak wdrażamy systemy zarządzania wg ISO

WDRAŻANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA

iso 9001

Jakość produktów, jakość usług czy jakość obsługi klienta to podstawa rozwoju biznesu i recepta na sukces. Jeżeli zależy Tobie na budowaniu silnej marki postaw na jakość. System Zarządzania Jakością ISO 9001 jest najchętniej wdrażany w firmach naszych Klientów. Stanowi on podstawę dobrze zorganizowanego biznesu. Daje wymierne korzyści i utrwala zaufanie klienta do firmy. Pomyśl jakie produkty albo jakie usługi sam wybierasz? Jak ważny w Twoim biznesie jest zadowolony klient?

NOWOŚĆ ISO 9001:2015

Interesujące? Zapytaj o ofertę

iso 14001

Ochrona środowiska to temat na czasie. Czy wiesz jak prowadzony przez Ciebie biznes wpływa na środowisko naturalne? Możesz niszczyć przyrodę albo ją chronić. Na każdym etapie Twojej działalności możesz ograniczać zły wpływ biznesu na środowisko emitując mniej gazów, produkując mniej odpadów i ścieków, ograniczając marnotrawstwo czy racjonalnie wykorzystując surowce naturalne. Ochrona środowiska stanowi integralną część systemu prawnego i z tego powodu jest obowiązkiem. Nasi Klienci wdrażają system zarządzania środowiskiem ISO 14001 w celu ujednolicenia i uporządkowania spraw związanych z ustawowymi wymaganiami. Dzięki naszym rozwiązaniom kreują wizerunek firmy proekologicznej, odpowiedzialnej i nowoczesnej. 

NOWOŚĆ ISO 14001:2015    Oferta też na EMAS

ISO 45001

Zapewnienie odpowiednich warunków pracy a tym samym ochrona zdrowia i życia pracowników jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Bezpieczeństwo i Higiena Pracy  to integralna część systemu prawnego i musi być zapewniona w każdej firmie.  Nasi Klienci coraz częściej wdrażają system zarządzania ISO 45001.  Uporządkowują oni szereg spraw związanych z ustawowymi wymaganiami w zakresie BHP i zyskują przewagę konkurencyjną kreując pozytywny wizerunek firmy dbającej o pracownika.

zapraszamy na bloga

IATF 16949

A co kiedy trzeba podnosić poprzeczkę i spełniać specyficzne wymagania branży motoryzacyjnej? Produkcja części i podzespołów na rynek pierwszego montażu to marzenie każdego producenta. Rynek motoryzacyjny w tym obszarze kieruje się swoimi prawami. Kluczem do rozpoczęcia poważnych rozmów z producentami pojazdów jest posiadanie wdrożonego systemu IATF 16949. Myślenie procesowe, zarządzanie produkcją w oparciu o dane statystyczne i rygorystyczne kontrolowanie jakości to codzienność. Nasi Klienci wdrażając system IATF 16949 stawiają na rozwój i grę w pierwszej lidze. 

TISAX

Klient z branży automotive chce z Tobą podjąć współpracę, ale  jednym z warunków jest wdrożenie TISAX? Pomożemy Tobie spełnić ten warunek wdrażając w twojej firmie  system TISAX  (Trusted Information Security Assessment Exchange)

Dzięki wdrożeniu tego systemu Klient jest pewien, że dane i informacje, które powierza firmie są bezpieczne.

TISAX opiera swoje wymagania na  spełnieniu wymagań normy ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27002, które to normy dotyczą Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Ochroną objęta jest wymiana informacji z podwykonawcami oraz z dostawcami jak również  ochrona prototypów.

Każda z firm, która pracuje dla klientów w niemieckiej branży motoryzacyjnej, potrzebuje od 2018 roku certyfikatu TISAX.

 

HACCP

Od nasionka do żołądka .... Zapewnienie bezpieczeństwa żywności rozpoczyna się już na etapie produkcji rolnej, a kończy po przetworzeniu na talerzu. System HACCP jest niezbędny, żeby prowadzić biznes w branży spożywczej.   Nasi Klienci wdrażając system HACCP wiedzą, że dobrze jest mieć porządek w tym obszarze. Spełniają obowiązkowe wymagania przepisów prawa i są wiarygodni dla swoich klientów.

DOSKONAL I ROZWIJAJ FIRMĘ DZIĘKI SYSTEMOM ISO

Dołącz do najlepszych i zdobądź certyfikat

ZKP

Prowadzisz działalność związaną z wyrobem materiałów budowlanych to zgodnie z obowiązującym prawem musisz posiadać wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Musisz zbudować wewnętrzny system kontroli produkcji. System ten powinien gwarantować zapewnienie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa. System musi być  udokumentowany poprzez odpowiednie zapisy oraz procedury postępowania. Pomożemy Tobie to zrobić....

FSC / PEFC

W zastraszającym tempie znikają z naszej planety wielkie obszary lasów. Aby zapobiec tej zgubnej w skutkach działalności powstały organizacje FSC i PEFC. Odpowiedzialna gospodarka leśna, a co się z tym wiąże, świadome wykorzystanie materiału drzewnego stanowi podstawę wdrażanych przez nas systemów zarządzania. Pozyskanego w legalny sposób materiał drzewny z obszarów planowanej produkcji leśnej jest priorytetem działalności naszych Klientów. Wdrażając system FSC / PEFC stawiasz na ochronę lasów i grę fair play w prowadzeniu biznesu. Kreujesz wizerunek nowoczesnej proekologicznej firmy.

ISO 17025

Jeżeli zależy Tobie na rozwoju Laboratorium i potwierdzeniu wiarygodności przeprowadzonych przez Twoje Laboratorium badań zbuduj z FranCraft system zarządzania ISO 17025. Wymagania normy ISO 17025 przeznaczone są do laboratoriów badawczych i testujących celem potwierdzenia ich kompetencji w zakresie przeprowadzonych badań, pomiarów i wzorcowań. Wdrożony system jest zgłaszany do Polskiego Centrum Akredytacji, które sprawdza poprawność wdrożenia wszystkich procedur. W przypadku pozytywnego wyniku audytu Polskie Centrum Akredytacji przyznaje Laboratorium swoją Akredytację w zakresie spełnienia wymagań normy PN-EN ISO 17025.

Szkolenia z ISO 17025

 

 

WDROŻENIA SYSTEMÓW ISO

Wdrożenie systemu ISO 9001:2015

Jakość produktów, jakość usług czy jakość obsługi klienta to podstawa rozwoju biznesu i recepta na sukces. Jeżeli zależy Tobie na budowaniu silnej marki postaw na jakość. System Zarządzania Jakością ISO 9001 jest najchętniej wdrażany w firmach naszych Klientów. Stanowi on podstawę dobrze zorganizowanego biznesu. Daje wymierne korzyści i utrwala zaufanie klienta do firmy. Pomyśl jakie produkty albo jakie usługi sam wybierasz? Jak ważny w Twoim biznesie jest zadowolony klient? ZOBACZ WIĘCEJ

See all our news