AUDYT ISO

Potrzebujesz AUDYTU WEWNĘTRZNEGO - ta oferta jest dla Ciebie.
 • Od 2001 roku na rynku doradztwa w biznesie.
 • Zawodowo zajmujemy się prowadzeniem audytów.
 • Profesjonalny audyt - jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych.
 • Posiadamy międzynarodowe certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje.
 • Indywidualne podejście do potrzeb Klienta.
 • Elastyczny sposób współpracy.
 • Zero problemów.
oferta audytów wewnętrznych ISO

Zainteresowany AUDYTEM ISO? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferta PROFESJONALNY AUDYT ISO

Masz wdrożony system zarządzania i dostałeś certyfikat.
Musisz prowadzić audyty wewnętrzne.
Szukasz obiektywnej oceny Twojego systemu zarządzania.
Nie chcesz zatrudniać kolejnych pracowników.
Oferujemy audyty wewnętrzne zgodne z: ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001, ISO 17025, TISAX, IATF 16949, HACCP, FSC/PEFC, GDP/DPD.
Audyt prowadzimy na dokumentacji klienta.
Audyt możemy przeprowadzić:
 • w całej firmie
 • w wybranym obszarze firmy np.: w dziale magazynu, zakupów, sprzedaży, na produkcji itp.
 • w oddziale, filii itp.
Oferujemy audyty w programie Security Program®Program bezpieczeństwa.

ZASADY WSPÓŁPRACY:

 • Usługa realizowana jest na podstawie zlecenia.
 • Czas audytu firmy: 1-3 dni.
 • Koszt usługi uzależniony jest od rodzaju wdrożonej normy, wielkości organizacji, liczby i skomplikowania procesów, wskazanych obszarów do audytowania.

Raport z audytu zawiera:

 • ocenę audytowanego obszaru,
 • stwierdzone niezgodności,
 • propozycje rozwoju,
 • pozytywne uwagi.

  Produkty powiązane:

audyt wewnętrzny schemat

Audyty wewnętrzne 

Audyt wewnętrzny to działania, polegające na zbieraniu i ocenie informacji o procesach zachodzących w organizacji w celu określenia ich poziomu zgodności z normą, według której są poddawane audytowi. Audyt przeprowadza się w celu sprawdzenia skuteczności wdrożonych środków oraz ustalenia, czy organizacja działa zgodnie z wymaganiami certyfikacji i może bez problemów otrzymać albo utrzymać certyfikat ISO. Wiele organizacji przeprowadza również audyty wewnętrzne w celu oceny oraz poprawy wydajności swoich możliwości w zakresie poszczególnych praktyk biznesowych (patrz audyt firmy). We FranCraft specjalizujemy się w realizacji wewnętrznych audytów dla firm, które chcą uzyskać odpowiednie certyfikaty systemów zarządzania.

Jak przejść audyt zewnętrzny i otrzymać certyfikat ?

Przygotowując się do wizyty firmy certyfikującej, decydującej o tym, czy dana organizacja otrzyma certyfikat warto najpierw skorzystać z usług specjalistów, którzy ocenią stopień dostosowania poszczególnych obszarów działalności do przejścia procesu certyfikacji. We FranCraft proponujemy profesjonalny audit wewnętrzny pozwalający w najlepszy możliwy sposób przygotować się do wspomnianej certyfikacji. Wystarczy się z nami skontaktować, by otrzymać wszystkie niezbędne informacje na temat przeprowadzanego audytu wewnętrznego.

Jak przebiega współpraca z nami? Na początku dopasowujemy sposób działania do indywidualnych potrzeb danej organizacji. Ustalamy listę pytań i opracowujemy dokumentację audytową. Opcją jest wykorzystanie dokumentacji stosowanej przez klienta w firmie i przeprowadzenie audytu wewnętrznego na jego dokumentacji. Wewnętrzny audyt ISO możemy przeprowadzić w całej firmie lub wybranym dziale czy filii. Następnie specjalista rozpoczyna audyt, który może potrwać od 1 do 3 dni. Proces ten obejmuje m.in. kontrolę określonej dokumentacji, rozmowy z pracownikami oraz sprawdzenie, czy firma spełnia wymagania do uzyskania certyfikatu. Dbamy o skrupulatne zebranie wszystkich niezbędnych danych i określenie zgodności z certyfikowaną normą.

Po zakończeniu auditu przygotowujemy szczegółowy raport, który obejmuje m.in. ocenę audytowanego obszaru, stwierdzone nieprawidłowości i propozycje rozwoju. Dokument ten zostanie omówiony z doświadczonym ekspertem, który nie tylko wyjaśni wszystkie jego zapisy, ale także podpowie co należy  zrobić, by usprawnić funkcjonowanie firmy i jak przejść audyt zewnętrzny firmy certyfikacyjnej. Możemy również udzielić wsparcia w opracowaniu planu naprawy poszczególnych problemów, bazującego na wynikach przeprowadzonej kontroli.

Wyniki naszych audytów są przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie i stosując profesjonalne oprogramowanie do przeprowadzenia audytów.

Nie tylko audyt wewnętrzny – co jeszcze możemy zaproponować?

Ocena gotowości organizacji do przejścia kontroli, po której otrzymuje się certyfikat, to nie jedyny obszar naszej działalności. Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu  zarządzania, podnoszeniem kwalifikacji kadry kierowniczej, przygotowaniem auditorów oraz utrzymaniem certyfikatów zarządzania. Proponujemy również współpracę po pozytywnym przejściu procesu certyfikacji, kreując rozwiązania biznesowe, które poprawią organizację pracy w przedsiębiorstwie. Certyfikacja systemu to dobry początek do rozwijania firmy.