WDROŻENIA SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

Potrzebujesz PROFESJONALNEGO AUDYTU  - ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy audyty w programie Security Program®Program bezpieczeństwa.

wdrażanie systemów zarządzania Francraft

 

 

Realizując audyty zawsze zapewniamy:

  • niezależną ocenę Państwa biznesu,

  • profesjonalnych audytorów,

  • raporty z audytu.

Wdrożenia systemów zarządzania

W firmie Francraft podchodzimy do kwestii wdrażania systemów zarządzania w sposób kompleksowy, udostępniając szerokie spektrum usług dla firm ubiegających się o zdobycie oraz utrzymanie certyfikatów. Certyfikacja systemu zarządzania jakością zgodnie z ogólnoświatowymi standardami stawia wysokie wymagania dostosowawcze dla firm. Przedsiębiorstwa ubiegające się o certyfikaty od niezależnych instytucji certyfikujących muszą przejść procedurę wdrożenia danego systemu a następnie poddać się audytowi firmy certyfikującej. 

Bardzo ważnym etapem jest przeprowadzenie audytów wewnętrznych, które są doskonałym sposobem sprawdzenia dojrzałości firmy do procesu certyfikacji pozwalając na szybkie i bezstresowe uzyskanie pożądanych uprawnień. Wdrażanie ISO wzmacnia konkurencyjność danego podmiotu gospodarczego, a także ma bezpośredni wpływ na efektywne zarządzanie projektami.

Współpraca z FranCraft sprawia, że wdrażanie systemów zarządzania jest bardzo efektywne i nie koliduje z normalnym funkcjonowaniem firmyW swojej pracy stosujemy nowoczesne narzędzia zarządzania – pulpit managera (do sprawnego zarządzania firmą) - infografikę (dla lepszego zrozumienia zagadnień przez pracowników), - interaktywny program do przeprowadzania  audytów. Dzięki programowi do audytów, bezpośrednio po audcie otrzymują Państwo raport silnych i słabych stron Państwa firmy. Jest on wykonywny metodą próbkowania, ale wiedzą Państwo, gdzie skonsolidować swoje działania, aby usprawnić firmę i poprawić jej efektywność. Nasza specjalizacja i wiedza ekspercka gwarantuje efektywne zarządzanie procesami wdrożenia oraz certyfikacji dla wszystkich oferowanych przez FranCraft  systemów zarządzania .

Wdrażanie ISO – nasza oferta dla przedsiębiorców

Oferta Francraft na wdrażanie systemów zarządzania w firmie obejmuje przede wszystkim niezależną ocenę biznesu pod kątem spełniania wymogów systemów zarządzania. Wdrażanie Systemów zarządzania wykonujemy dla następujących norm:

Prowadzimy również wewnętrzne audyty z norm w/w dla firm  będących w fazie starań o otrzymanie certyfikatu.

Należy pamiętać, że certyfikat nie jest przyznawany na zawsze. Oferta FranCraft skierowana jest także dla podmiotów ubiegających się o okresową recertyfikację. Zarządzanie procesami w firmie zostaje poddane ocenie doświadczonych audytorów FranCraft. Ogromne znaczenie przykładamy również do szkoleń biznesowych, uzupełniających kwalifikacje pracowników i kadry kierowniczej. Nasze szkolenia nastawione są na praktyczne aspekty interpretacji norm, które pozwalają firmie wprowadzić i utrzymać wybrany rodzaj certyfikatu.

Kompleksowa obsługa FranCraft to  skuteczny sposób na uzyskanie certyfikatu od firmy certyfikacyjnej. Firma FranCraft od wielu lat, współpracuje z jedną z najbardziej rozpoznawalnych jednostek certyfikacyjnych – TÜV SÜD. Jednak to od Państwa zależy wybór jednostki certyfikacyjnej.

FranCraft wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, tworząc dla firm skuteczne plany wdrożeń systemów zarządzania. Zarządzanie projektami zgodnie ze standardem wybranej normy  to nie tylko element zadaniowy, lecz ciągła praca nad doskonaleniem procesów operacyjnych w przedsiębiorstwie. Dlatego nasza współpraca z wieloma firmami przyjmuje cykliczny charakter, wyrażający się w szkoleniach doskonalących, rozwijaniem wdrożonego systemu zarządzania, konsultacjach i audytach wewnętrznych na potrzeby utrzymania systemu zarządzania.

Wdrażane przez nas systemy obejmują wszystkie branże. Praktycznie w każdej firmie można wdrożyć system zarządzania, jednak niektóre z nich skierowane są tylko dla danej branży. I tak np. systemy ISO  9001, ISO14001, ISO 27001, ISO45001 są systemami uniwersalnymi i można je wdrożyć w każdej firmie, tak system ISO 17025 ogranicza się do szeroko rozumianej branży laboratoryjnej. Bardzo wymagającymi normami są te związane z przemysłem motoryzacyjnym. Wymagają one dużej praktyki, zrozumienia zagadnień z zakresu statystyki, planowania produkcji, spełnienia wymagań klienta automotive i wielu innych zagadnień związanych z wdrażaniem systemów zarządzania w branży automotive. FranCraft z powodzeniem wdrażana takie normy jak IATF 16949 czy VDA monitoruje procesy produkcyjne, przeprowadza audyty wewnętrzne, wprowadza PPAP, APQP i inne specjalistyczne narzędzia do monitorowania procesów.  Z branżą motoryzacyjną związany jest również system TISAX, który również jest w naszej ofercie.

Spełnienie wymagań proekologicznych, szeroko rozumianej branży drzewnej to wdrożenie FSC/PEFC.  FranCraft z powodzeniem wdrażał takie systemy i posiada specjalistów związanych od wielu lat z branżą drzewną. Gwarantujemy sprawne i fachowe przygotowanie do wdrożenia i certyfikowania systemu FSC/PEFC

Jeżeli wasza działalność związana jest z transportem to proponujemy rozszerzenie waszej działalność o wdrożenie systemu DPD, który wymagany jest w transporcie leków. Pomożemy wdrożyć i utrzymać taki system.

Jeżeli jesteś związany z branżą spożywczą, jesteś producentem żywności musisz wdrożyć zgodnie z obowiązującym prawem system HACCP. Jeżeli zależy Tobie na czasie, chcesz mieć fachową pomoc, konsultanci FranCraft zaprojektują oraz wdrożą HACCP w twojej firmie, a ty będziesz prowadził swoją firmę zgodnie z wymogami prawa. 

Certyfikacja dla danej normy  wprowadza firmę na nowy poziom efektywności biznesowej, a współpraca z FranCraft przybliża i ułatwia zdobycie oczekiwanych certyfikatów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, które pomogły dziesiątkom przedsiębiorstw w lepszym wykonywaniu swoich założeń statutowych poprzez efektywne zarządzanie projektami.

Zainteresowany AUDYTEM? Zapoznaj się z naszą ofertą!