SZKOLENIA ISO

ISO 9001

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę ISO 9001. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada System Jakości ISO 9001, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu ISO 9001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy ISO 9001, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym ISO 9001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany.  Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

ISO 14001

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę ISO 14001. Dbasz o środowisko naturalne, chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma działająca proekologiczne. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie ekologii należy spełnić, aby uzyskać certyfikat ISO 14001. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system ISO 14001, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu ISO 14001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy ISO 14001, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym ISO 14001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany.  Proekologiczne działania, to proces ciągły. Zawsze można coś zmienić, coś udoskonalić w firmie, aby zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne. Umiejętność audytowania to umiejętność znalezienia nowych rozwiązań. Zostań Audytorem ISO 14001. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

ISO 45001

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę ISO 45001. Dbasz o pracowników, chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma bezpieczna. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy należy spełnić, aby uzyskać certyfikat ISO 45001. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system ISO 45001, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu ISO 45001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy ISO 45001, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym ISO 45001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany.  Bezpieczeństwo i życie ludzkie jest najważniejsze. Weź udział w budowaniu bezpiecznej i nowoczesnej firmy. Zostań audytorem ISO 45001. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

ISO 27001

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę ISO 27001. Dbasz o bezpieczeństwo danych firmowych i dane klientów, ale chcesz mieć potwierdzenie, że robisz to zgodnie z obowiązującymi procedurami. Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma bezpieczna i godna zaufania. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa danych należy spełnić, aby uzyskać certyfikat ISO 27001. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system ISO 27001, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu ISO 27001. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy ISO 27001, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz poznać jak szacować ryzyko i zarządzać ryzykiem wg normy ISO 27001. Bezpieczeństwo danych i dynamiczny rozwój systemów cyfrowych to wizytówka naszych czasów. Na szkoleniu poznasz jak należy identyfikować zagrożenia, szacować ryzyko związane z zagrożeniami, zarządzać ryzykiem i jakie typy zabezpieczeń stosować. Na szkoleniu omawiamy deklarację stosowania i związane z nią wyłączenia. Buduj bezpieczną firmę dającą pewność i zaufanie klientom. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

IATF 16949

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę IATF 16949. Chcesz, aby Twoja firma grała w pierwszej lidze na rynku automotive. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie jakości należy spełnić, aby uzyskać certyfikat IATF 16949. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system IATF 16949, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu IATF 16949. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy IATF 16949, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym IATF 16949. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany.  Od jakości produkowanych części zależy bezpieczeństwo składanych z nich pojazdów. Audyt wewnętrzny jest ważnym elementem w budowaniu lepszych i bezpieczniejszych pojazdów. Zostań audytorem wewnętrznym IATF 16949. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

TISAX

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę TISAX. Dbasz o bezpieczeństwo twoich danych firmowych i pracujesz dla  rynku automotive. Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma bezpieczna i godna zaufania, jako firma dbająca o dane klientów. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa danych należy spełnić, aby uzyskać certyfikat TISAX. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

HACCP

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę HACCP. Dbasz o bezpieczeństwo żywności ale chcesz mieć potwierdzenie, że robisz to zgodnie z obowiązującymi procedurami. Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma mająca nadzór sanitarny nad produkcją, dystrybucją, magazynowaniem i sprzedażą żywności. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa żywności należy spełnić, aby uzyskać certyfikat HACCP. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system HACCP, a Ty chciałbyś zostać Pełnomocnikiem Systemu HACCP. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy pełnomocnika, za co odpowiada pełnomocnik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy HACCP, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym HACCP. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany. Procesy związane z wytwarzaniem, dystrybucją, magazynowaniem i sprzedażą żywności muszą być nadzorowane. Bezpieczeństwo żywności ma wpływ na życie i zdrowie konsumentów. Zostań audytorem wewnętrznym HACCP. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

ISO 17025

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować normę ISO 17025. Pracujesz w laboratorium i chcesz mieć potwierdzenie, że Twoja praca jest profesjonalna. Potrzebujesz akredytacji PCA. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie laboratoriów badawczych i wzorcujących należy spełnić, aby uzyskać akredytację PCA. Chcesz poznać jak rozumieją normę audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje, pracujesz w firmie, która posiada system ISO 17025, a Ty chciałbyś zostać Kierownikiem ds. jakości. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy kierownika, za co odpowiada kierownik i do czego jest uprawniony. Jak skutecznie wprowadzić i utrzymać w firmie wymagania normy ISO 17025, jak delegować zadania i je egzekwować. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli chcesz podjąć nową pracę lub zdobyć nowe kompetencje i zostać Audytorem wewnętrznym ISO 17025. Chcesz poznać co jest ważne i konieczne w pracy audytora, do czego jest uprawniony audytor, za co odpowiada audytor wiodący. Jak skutecznie zbudować zespół audytowy i zaplanować audyt. Jak opracować raport z audytu i wdrożyć konieczne zmiany.  Na czym polega audyt jakości a na czym audyt techniczny. Jak PCA prowadzi audyty. Zostań audytorem wewnętrznym ISO 17025. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

FSC/PEFC

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować wymagania FSC/PEFC. Dbasz o środowisko naturalne. Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma proekologiczna, dbająca o lasy. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania  należy spełnić, aby uzyskać certyfikat FSC/PEFC. Chcesz poznać jak rozumieją wymagania  audytorzy FSC/PEFC, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

DPD/GDP

To szkolenie jest dla Ciebie jeżeli szukasz praktycznej wiedzy jak interpretować wymagania DPD/GDP. Dbasz o bezpieczeństwo produktów leczniczych ale chcesz mieć potwierdzenie, że robisz to zgodnie z obowiązującymi procedurami. Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako firma mająca nadzór  nad dystrybucją, transportem, magazynowaniem i przeładunkiem produktów leczniczych. Sprawdź na szkoleniu, jakie wymagania w zakresie bezpieczeństwa produktów leczniczych należy spełnić, aby uzyskać certyfikat DPD/GDP. Chcesz poznać jak rozumieją wymagania audytorzy, co jest ważne i konieczne do wdrożenia i utrzymania systemu zarządzania DPD/GDP. Od 2001 roku zajmujemy się systemami zarządzania i możesz się dużo od nas dowidzieć! Zapraszamy na praktyczne szkolenie.

KULTURY ORGANIZACYJNEJ NIE DA SIĘ SZYBKO SKOPIOWAĆ

Twórz silną firmę dzięki kompetentnym pracownikom