AUDYT FIRMY

Potrzebujesz OBIEKTYWNEJ OCENY BIZNESU - ta oferta jest dla Ciebie.
 • Od 2001 roku na rynku doradztwa w biznesie.
 • Zawodowo zajmujemy się prowadzeniem audytów.
 • Profesjonalny audyt - jesteśmy audytorami firm certyfikacyjnych.
 • Posiadamy międzynarodowe certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje.
 • Indywidualne podejście do potrzeb Klienta.
 • Elastyczny sposób współpracy.
 • Zero problemów.
oferta audytów dla firm i pracowników

AUDYT BIZNESU

Potrzebujesz PROFESJONALNEGO AUDYTU  - ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy audyty w programie Security Program®Program bezpieczeństwa.

oferta profesjonalnych audytów Francraft

 

 

Realizując audyty zawsze zapewniamy:

 • niezależną ocenę Państwa biznesu,

 • profesjonalnych audytorów,

 • raporty z audytu.

Zainteresowany AUDYTEM FIRMY? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferta PROFESJONALNY AUDYT FIRMY

Oczekujesz poprawy organizacji pracy.
Chcesz poprawić nadzór nad firmą albo jej obszarem.
Potrzebujesz danych do podejmowania decyzji.
Nie chcesz zatrudniać kolejnych pracowników.
Oferujemy audyty na potrzeby zarządu i pracowników nadzoru.
Audyt możemy przeprowadzić:
 • w całej firmie
 • w wybranym obszarze firmy np.: w dziale magazynu, zakupów, sprzedaży, na produkcji itp.
 • w oddziale, filii itp.
 • u Twoich dostawców i kooperantów.
Oferujemy audyty w programie Security Program®Program bezpieczeństwa.

audyt dla firm schemat
ZASADY WSPÓŁPRACY:
 • Usługa realizowana jest na podstawie zlecenia.
 • Czas audytu firmy: 1-3 dni.
 • Koszt usługi uzależniony jest od rodzaju wdrożonej normy, wielkości organizacji, liczby i skomplikowania procesów, wskazanych obszarów do audytowania.
Raport z audytu zawiera:
 • ocenę audytowanego obszaru,
 • stwierdzone niezgodności,
 • propozycje rozwoju,
 • pozytywne uwagi.

Produkty powiązane:

Audyt firmy

Każdy właściciel firmy chce, by w jego biznesowej działalności zatrudniano najlepszych ludzi, tworzono najwyższej jakości produkty, zapewniano doskonale oceniane usługi oraz realizowano skuteczne kampanie reklamowe. Przedsiębiorstwo powinno działać na najwyższych możliwych obrotach, maksymalizując zyski i minimalizując koszty. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Wielu przedsiębiorców ciągle zadaje sobie pytanie: w jaki sposób zoptymalizować działalność? Odpowiedzi można znaleźć, decydując się na audyt firmy.

Każdy właściciel rozwijającego się przedsiębiorstwa powinien rozważyć zainwestowanie czasu i środków w przeprowadzenie kontroli, która obejmuje procesy biznesowe, organizacyjne oraz jakość pracy zatrudnionych osób. We FranCraft oferujemy profesjonalne audyty, zapewniające firmom szereg korzyści.

Zakresem audytu możemy objąć:

1) w całą firmę (sprawdzana jest cała działalność firmy)

2) wybrany obszar firmy np.: dział obsługi klientów, dział zakupów, magazyn, dział produkcji itp.

3) jednostki pracujące w terenie – oddziały czy filie,

4) dostawców i kooperantów (zleceniobiorców).

Audyt firmy – w jaki sposób jest realizowany?

Wystarczy skontaktować się z nami, by poznać wszystkie szczegóły. Na początku dobieramy narzędzia i rozwiązania, pozwalające w maksymalnie efektywny sposób ocenić procesy, które funkcjonują w danej działalności. Następnie opracowujemy dokumentację wykorzystywaną podczas audytu. Kolejny krok to przeprowadzenie kontroli w firmie – tam odbędzie się m.in. audyt pracowników, a także sprawdzona zostanie poprawność realizowania procesów i wcześniej określonych wymagań.

Po zakończeniu audytu w firmie, przygotowujemy kompleksowy raport, który omawia specjalista, wyjaśniając wszystkie zapisy i uwagi. Opierając się na wynikach kontroli, możemy również pomóc w opracowaniu oraz wdrożeniu planu, poprawiającego poszczególne aspekty działalności biznesowej.

Audyt pracowników – dlaczego warto?

Kontrola jakości pracy zatrudnionych osób może być zarówno głównym tematem realizowanego audytu w firmie, jak i jednym z jego wielu elementów. Warto przeprowadzić ją z kilku powodów. Przede wszystkim sprawdza się w ten sposób obłożenie pracą poszczególnych osób i mierzy ich wydajność. Dzięki temu można lepiej przydzielać zadania, optymalizować czas pracy, a także skuteczniej prowadzić rekrutację lub planować szkolenia. Po audycie i wdrożeniu odpowiednich poprawek o wiele efektywniej wykorzystuje się najcenniejszy zasób każdej firmy, czyli kapitał ludzki.

Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem audytu twojej firmy, zapraszamy do kontaktu z nami. Najlepsi jesteśmy w praktyce.

Audyt firmy — dlaczego warto się na niego zdecydować?

Przedsiębiorcom, którzy chcieliby zdecydować się na wdrożenie systemów zarządzania, proponujemy w pierwszej kolejności przeprowadzić audyt firmy. Dzięki  przeprowadzeniu audytu dowiedzą się, które elementy wymagają usprawnień i jak one wpływają na efektywność pracowników, wydajność produkcji czy jakość oferowanych towarów/usług. Warto przy tym wspomnieć, że audyt  pomaga zidentyfikować błędy, których uniknięcie przyczyniłoby się do większych zysków przedsiębiorstwa. Wskazując błędy (tzw. niezgodności)  kadra kierownicza, jak i pracownicy dowiedzą się, czego unikać podczas wykonywania codziennych obowiązków. Z tego też powodu bardzo często mówi się, że takie systemy zarządzania  stają się uniwersalną wskazówką, która pozwala na lepsze radzenie sobie w rutynowych lub całkiem nowych sytuacjach. W naszej wieloletniej praktyce widzimy to zwłaszcza w przypadku, gdy zatrudniamy nowego pracownika. We wdrożonym przez nas systemie pracownik taki uzyskuje od razu zestaw narzędzi i procedur, które musi stosować. W ten sposób zmniejszamy stres nowego pracownika, gdyż jest on „zaopiekowany” w firmie, zna swoje obowiązki, wie jak pracować i z kim współpracować w ramach swoich obowiązków firmowych

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że odpowiednio przeprowadzony audyt w firmie, w połączeniu z uzyskaniem certyfikatu ISO, ma bardzo duży wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa. Dzieje się tak, ponieważ uzyskanie tego typu wyróżnienia pokazuje, że firma nie tylko dba o ciągły rozwój, ale także wyróżnia się wysoką jakością oferowanych usług i rzetelnością w prowadzeniu biznesu. Z tego też powodu przedsiębiorcy, którzy zdobyli certyfikat  i nie mają trudności z jego utrzymaniem, cieszą się większym uznaniem niż firmy, które nie zdecydowały się na taki krok.

W firmie FranCraft, z perspektywy lat i dużemu doświadczeniu, widzimy, że uzyskane certyfikaty okazują się dobrą inwestycją, której koszt bardzo szybko się zwraca. Dlatego też nasza oferta staje się idealnym wyborem dla przedsiębiorców, którym zależy na poprawie wydajności i zyskaniu większego zaufania wśród klientów.